Zastupovaní umělci

Petra Janů

Jedinečná rockerka na české hudební scéně Petra Janů v minulém roce oslavila neuvěřitelných 45 let na scéně a s radostí se vrátila k bigbítu. V nové sezoně se tato hudební legenda společně se svou kapelou Amsterdam vydává na energické turné, na kterém kromě zpěvaččiných největších hitů zazní také písně z nejnovější desky Blázni, nový kabát dostanou i písně, které vznikly ve spolupráci s Otou Petřinou a vyšly na unikátním čtyřalbu Petra & Petřina.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

Janek Ledecký

Hudební skladatel, textař, producent, muzikálový herec a v posledních letech i porotce televizní show Tvoje tvář má známý hlas Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Během své sólové kariéry vydal 15 řadových alb a stal se velmi oblíbeným interpretem, který každoročně se svou kapelou vyprodává sály po celé České republice a jeho desky se staly výbavou většiny českých domácností.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

Peter Nagy

Peter Nagy, zpěvák, skladatel, producent, textař a jedna z nejvýraznějších postav česko-slovenské populární hudby na scéně působí už přes tři dekády. Turné k jeho poslednímu albu Pianko, jež nabízí nestárnoucí hity jako Kristínka iba spí, Udobrenia, Psi sa bránia útokom a mnoho dalších v akustickém podání bylo na Slovensku vyprodané. Na rok 2019 chystá hudebník sérii narozeninových koncertů k šedesáti letům.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

Václav Neckář

Zpěvák Václav Neckář od 70. let tvoří a vystupuje s kapelou Bacily. S touto skupinou natočil desítky známých písní a odehrál mnoho koncertů. Nejen na jeho posledním albu Mezi svými je založen jeho koncertní program vhodný pr divadla a kulturní domy.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

Michal Kindl

Nový objev české hudební scény, zpěvák a textař Michal Kindl, vydal v březnu 2018 své debutové album Barvy, na němž se podílel společně s producentem Alešem Zenklem a které se setkalo s velmi dobrou kritikou. Svědčí o tom i fakt, že si ho jako hosta své tour vybral David Koller. „Chci posluchačům představit svůj vlastní svět, který vnímám jiným, barevným pohledem,” komentuje album sám Michal Kindl.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

KACZI

KACZI je písničkářka, jejíž beskydské kořeny ji ovlivňují v autorské tvorbě, která spadá žánrově do alternativního pop-folku. Doprovází se na akordeon, piano, kytaru a looper. Vydala čtyři klipové singly a právě natáčí debutové album.

VYSTOUPENÍ

REZERVACE

KALENDÁŘ AKCÍ

24. březen 2019 - 19:00
Neumím jinak než láskou
Jilemnice SD
26. březen 2019 - 19:00
Olympic
Jilemnice KD
26. březen 2019 - 19:00
David Koller
Kladno KD
26. březen 2019 - 19:00
4TET
Hlinsko MFC
27. březen 2019 - 19:00
David Koller
Litoměřice MKZ
27. březen 2019 - 19:00
Petra Janů
Kolín divadlo

celý program