Zastupovaní umělci

Petra Janů

Jedinečná rockerka na české hudební scéně Petra Janů v minulém roce oslavila neuvěřitelných 45 let na scéně a s radostí se vrátila k bigbítu. V nové sezoně se tato hudební legenda společně se svou kapelou Amsterdam vydává na energické turné, na kterém kromě zpěvaččiných největších hitů zazní také písně z nejnovější desky Blázni, nový kabát dostanou i písně, které vznikly ve spolupráci s Otou Petřinou a vyšly na unikátním čtyřalbu Petra & Petřina.

Janek Ledecký

Hudební skladatel, textař, producent, muzikálový herec a v posledních letech i porotce televizní show Tvoje tvář má známý hlas Janek Ledecký je jednou z našich nejznámějších hudebních hvězd. Během své sólové kariéry vydal 15 řadových alb a stal se velmi oblíbeným interpretem, který každoročně se svou kapelou vyprodává sály po celé České republice a jeho desky se staly výbavou většiny českých domácností.

Peter Nagy

Peter Nagy, zpěvák, skladatel, producent, textař a jedna z nejvýraznějších postav česko-slovenské populární hudby na scéně působí už přes tři dekády. Turné k jeho poslednímu albu Pianko, jež nabízí nestárnoucí hity jako Kristínka iba spí, Udobrenia, Psi sa bránia útokom a mnoho dalších v akustickém podání bylo na Slovensku vyprodané. Na rok 2019 chystá hudebník sérii narozeninových koncertů k šedesáti letům.

Václav Neckář

Zpěvák Václav Neckář od 70. let tvoří a vystupuje s kapelou Bacily. S touto skupinou natočil desítky známých písní a odehrál mnoho koncertů. Nejen na jeho posledním albu Mezi svými je založen jeho koncertní program vhodný pro divadla a kulturní domy.

Michal Kindl

Nový objev české hudební scény, zpěvák a textař Michal Kindl, vydal v březnu 2018 své debutové album Barvy, na němž se podílel společně s producentem Alešem Zenklem a které se setkalo s velmi dobrou kritikou. Svědčí o tom i fakt, že si ho jako hosta své tour vybral David Koller. „Chci posluchačům představit svůj vlastní svět, který vnímám jiným, barevným pohledem,” komentuje album sám Michal Kindl.