Divadelní představení

Bláznivý Petříček

Příběh lásky mladého muže znuděného všedností a krásné teroristky se odehrává ve starém filmovém ateliéru. Ferdinand a Marianne se do sebe zamilují a rozhodnou se utéct svým dosavadním životům. Cestou se však dopustí několika vražd, jsou nuceni se skrývat před policií, ale svým útěkem se netrápí. Prožívají totiž nejrůznější komické i tragické momenty, které je dovedou k cíli jejich cesty. Hrají: Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk.

PŘEDTAVENÍ

REZERVACE

Lordi

Skandální salonní komedie na motivy korespondence Oscara Wildea A Robieho Rosse. Hra se odehrává v tajném gentlemanském klubu, kde se pravidelně scházejí tři lordi. Tito páni mezi sebou hrají tajnou hru. Vždy si v klubu rozdělí dámy, které musí svést. Podle toho, jak se jim to daří nebo nedaří, nadělují si vzájemně červené a černé body. Až jednoho dne se jim celá situace nekontrolovatelně vymkne z rukou a jejich tajné přátelství se málem zhroutí díky zradě, které se jeden z nich dopustí. Hrají: Martin Hofmann, Filip Rajmont, Peter Segre Butko

PŘEDTAVENÍ

REZERVACE

Zhasněte lampiony

Jednoho večera se v parku setkává mladá žena s mladým mužem. Oba se cítí opuštěni, oba potřebují sex. Tato pravda vychází najevo přes celou řadu překvapivých a dramatických zvratů. Chronická známost situací, ve kterých se hrdinové ocitají, je živnou půdou pro tragikomické okamžiky, ve kterých se občas určitě poznají sami diváci. Představení sází na nesporné herecké talenty hlavních protagonistů. Hrají: Tatiana Vilhelmová a Marián Miezga.

REZERVACE

Neumím jinak než láskou

Martýrium jednoho srdce a dvou osudů pro tři herce k výročí 150 let od smrti Boženy Němcové. Byla mučednicí lásky. Hořela pro ni - neuměla jinak, než láskou - ale nepotkala ji. Manželka, matka, milenka - všechno všanc, všechno celou bytostí, nic napůl. Je uhrančivá tvorbou i životním stylem. Nezkrotitelně svobodná, spanilá duchem i zjevem. A vznešená tragickým údělem svého nedlouhého života. Hrají: Tatiana Vilhelmová, Aleš Procházka, Tomáš Pavelka.

PŘEDTAVENÍ

REZERVACE

KALENDÁŘ AKCÍ

23. leden 2019 - 19:00
Minipárty
Děčín KD Střelnice
24. leden 2019 - 19:00
Minipárty
Žatec Městské divadlo
25. leden 2019 - 19:00
4TET
Klatovy KD
30. leden 2019 - 19:00
Minipárty
Semily KC Golf
31. leden 2019 - 19:00
Minipárty
Teplice Krušnohorské divadlo
4. únor 2019 - 19:00
Olympic
Tábor divadlo

celý program